Date Teams/Event Time Score Links
August
Sat. 31 vs. Lawrence Tech @ Hobart, Ind. Final L, 3-0
  Midwest Crossroads College Challenge
  vs. Indiana-Kokomo @ Hobart, Ind. Final L, 3-0
  Midwest Crossroads College Challenge
 
September
Sun. 1 vs. Robert Morris-Chicago @ Hobart, Ind. Final L, 3-0
  Midwest Crossroads College Challenge
  vs. Indiana-East @ Hobart, Ind. Final L, 3-0
  Midwest Crossroads College Challenge
Sat. 7 vs. Mount Mary @ Beloit, Wis. Final W, 3-0
  at Beloit Final W, 3-0
Tue. 10 at Rockford * Final W, 3-1
Fri. 13 vs. Finlandia Final W, 3-2
  Alverno Tournament
  vs. North Central (Minn.) Final W, 3-0
  Alverno Tournament
Sat. 14 vs. Kuyper Final W, 3-1
  Alverno Tournament
  vs. Emmaus Final W, 3-0
  Alverno Tournament
Wed. 18 vs. Aurora * Final L, 3-0
Tue. 24 at Benedictine * Final L, 3-0
Thu. 26 vs. Silver Lake Final W, 3-0
Sat. 28 at Mount Mary Final W, 3-0
 
October
Fri. 4 vs. Edgewood * Final L, 3-0
Sat. 5 vs. Marian * Final L, 3-1
Fri. 11 vs. MSOE * Final L, 3-1
Sat. 12 at Dominican * Final L, 3-0
Fri. 18 at Concordia Wisconsin * Final L, 3-0
  vs. Finlandia @ Mequon, Wis. Final W, 3-1
Sat. 19 vs. Wisconsin Lutheran * Final L, 3-0
Wed. 23 at Lakeland * Final L, 3-0
Sat. 26 vs. Concordia Chicago * Final L, 3-2
 
August
Fri. 29 at Beloit Final W, 3-0
  Buc Blast Tournament
  vs. Ripon @ Beloit, Wis. Final L, 3-0
  Buc Blast Tournament
Sat. 30 vs. UW-Superior @ Beloit, Wis. Final L, 3-0
  Buc Blast Tournament
  vs. Rockford @ Beloit, Wis. Final L, 3-2
  Buc Blast Tournament
 
September
Wed. 3 at Illinois Tech Final L, 3-0
Fri. 12 vs. Illinois Tech Final L, 3-1
  vs. Northland Final W, 3-0
Sat. 13 vs. Beloit Final W, 3-2
  vs. Mount Mary Final W, 3-0
Tue. 16 vs. Rockford * Final L, 3-0
Fri. 19 vs. Silver Lake Final W, 3-0
  Inferno-Angel Classic
  vs. Northland International Final W, 3-0
  Inferno-Angel Classic
Sat. 20 vs. North Park Final L, 3-2
  Inferno-Angel Classic
  vs. Kuyper Final W, 3-0
  Inferno-Angel Classic
Wed. 24 at Aurora * Final L, 3-0
Sat. 27 at Finlandia Final W, 3-0
  Finlandia Invitational Tournament
  vs. Mount Mary @ Hancock, Mich. Final W, 3-0
  Finlandia Invitational Tournament
  vs. Maranatha @ Hancock, Mich. Final L, 3-1
  Finlandia Invitational Tournament
Tue. 30 vs. Benedictine * Final L, 3-2
  Senior Night / Homecoming Week
 
October
Fri. 3 at Edgewood * Final L, 3-0
Sat. 4 at Marian * Final L, 3-2
Fri. 10 at MSOE * Final L, 3-1
Sat. 11 vs. Dominican * Final L, 3-0
Fri. 17 vs. Concordia Wisconsin * Final L, 3-0
Sat. 18 at Wisconsin Lutheran * Final L, 3-0
Wed. 22 vs. Lakeland * Final L, 3-1
Sat. 25 at Concordia Chicago * Final W, 3-1
 
September
Tue. 1 vs. Beloit Final W, 3-2
Fri. 4 at Beloit Final L, 3-0
  Buc Blast Tournament
Sat. 5 vs. Illinois Tech @ Beloit, Wis. Final L, 3-0
  Buc Blast Tournament
  vs. Rockford @ Beloit, Wis. Final W, 3-0
  Buc Blast Tournament
Fri. 11 at North Park Final L, 3-0
  NPU Viking Clash
  vs. Manchester @ Chicago, Ill. Final L, 3-1
  NPU Viking Clash
Sat. 12 vs. North Central (Ill.) @ Chicago, Ill. Final L, 3-0
  NPU Viking Clash
  vs. Nebraska Wesleyan @ Chicago, Ill. Final L, 3-0
  NPU Viking Clash
Tue. 15 vs. Benedictine * Final L, 3-0
Thu. 17 at Rockford * Final L, 3-2
Sat. 19 at Mount Mary Final W, 3-0
  vs. Beloit @ Milwaukee, Wis. Final W, 3-2
Wed. 23 at Aurora * Final L, 3-0
Fri. 25 at Finlandia Final L, 3-2
  Finlandia Invitational Tournament
  vs. Silver Lake @ Hancock, Mich. Final W, 3-1
  Finlandia Invitational Tournament
Sat. 26 vs. Maranatha @ Hancock, Mich. Final L, 3-0
  Finlandia Invitational Tournament
  vs. Great Lakes Christian @ Hancock, Mich. Final W, 3-0
  Finlandia Invitational Tournament
Tue. 29 vs. Maranatha Final L, 3-0
 
October
Fri. 2 vs. Edgewood * Final L, 3-0
Sat. 3 vs. Lakeland * Final L, 3-0
Mon. 5 vs. Silver Lake Final W, 3-2
Fri. 9 at Moody Final L, 3-0
Sat. 10 at Concordia Chicago * Final L, 3-1
Fri. 16 at MSOE * Final L, 3-0
Sat. 17 vs. Wisconsin Lutheran * Final L, 3-0
Tue. 20 at Marian * Final L, 3-2
Fri. 23 vs. Concordia Wisconsin * Final L, 3-0
Sat. 24 at Dominican * Final L, 3-0
 
September
Thu. 1 vs. Mount Mary Final W, 3-0
Fri. 2 vs. North Central (Ill.) @ Ripon, Wis. Final L, 3-0
Sat. 3 at Ripon Final L, 3-0
  vs. UW-River Falls @ Ripon, Wis. Final L, 3-0
Tue. 6 at Beloit Final L, 3-1
Fri. 9 vs. Dubuque @ Platteville, Wis. Final L, 3-0
  UW-Platteville Tournament
  vs. Buena Vista @ Platteville, Wis. Final L, 3-0
  UW-Platteville Tournament
Sat. 10 vs. Carleton @ Platteville, Wis. Final L, 3-0
  UW-Platteville Tournament
  vs. Monmouth (Ill.) @ Platteville, Wis. Final L, 3-1
  UW-Platteville Tournament
Tue. 13 at Benedictine * Final L, 3-1
Thu. 15 vs. Rockford * Final W, 3-2
Fri. 16 vs. Saint Mary's (Minn.) @ Ripon, Wis. Final L, 3-0
  Red Hawks Invitational
  vs. St. Catherine @ Ripon, Wis. Final L, 3-0
  Red Hawks Invitational
Sat. 17 vs. Dubuque @ Ripon, Wis. Final L, 3-0
  Red Hawks Invitational
  at Ripon Final L, 3-0
  Red Hawks Invitational
Wed. 21 vs. Aurora * Final L, 3-0
Fri. 23 at Mount Mary Final W, 3-1
Sat. 24 vs. Grinnell Final L, 3-0
  vs. Beloit Final L, 3-1
Fri. 30 at Edgewood * Final L, 3-1
 
October
Sat. 1 at Lakeland * Final L, 3-0
Tue. 4 at Maranatha Final L, 3-0
Sat. 8 vs. Concordia Chicago * Final L, 3-0
Fri. 14 vs. MSOE * Final L, 3-0
Sat. 15 at Wisconsin Lutheran * Final L, 3-0
Tue. 18 vs. Marian * Final L, 3-2
  Senior Night
Fri. 21 at Concordia Wisconsin * Final L, 3-0
Sat. 22 vs. Dominican * Final L, 3-0
 
September
Fri. 1 vs. Mount Mary Final W, 3-0
  vs. Marian @ Reiman Gymnasium Final L, 3-1
Tue. 5 vs. Beloit Final W, 3-2
Fri. 8 vs. Maranatha @ MSOE Final W, 3-0
  MSOE Invite
  vs. Central (Iowa) @ MSOE Final L, 3-0
  MSOE Invite
Sat. 9 vs. Beloit @ MSOE Final L, 3-1
  MSOE Invite
  vs. Illinois Tech @ MSOE Final L, 3-2
  MSOE Invite
Wed. 13 vs. Rockford * Final W, 3-0
Fri. 15 at Knox Final L, 3-0
  Knox Tournament
  vs. Dubuque @ Galesburg, Ill. Final L, 3-0
  Knox Tournament
Sat. 16 vs. MacMurray @ Galesburg, Ill. Final L, 3-1
  Knox Tournament
  vs. Monmouth (Ill.) @ Galesburg, Ill. Final W, 3-2
  Knox Tournament
Wed. 20 at Edgewood * Final L, 3-1
Sat. 23 at Beloit Final L, 3-0
  vs. Mount Mary @ Beloit, Wis. Final W, 3-0
Fri. 29 vs. MSOE * Final L, 3-1
Sat. 30 vs. Concordia Wisconsin * Final L, 3-0
 
October
Tue. 3 vs. Illinois Tech Final L, 3-1
Fri. 6 at Benedictine * Final L, 3-1
Sat. 7 at Aurora * Final L, 3-0
Tue. 10 vs. Maranatha Final L, 3-1
Fri. 13 at Marian * Final L, 3-2
Sat. 14 at Lakeland * Final L, 3-0
Tue. 17 vs. Lake Forest Final L, 3-0
Fri. 20 vs. Concordia Chicago * Final L, 3-0
Sat. 21 vs. Dominican * Final L, 3-1
  Senior Day
Tue. 24 vs. Wisconsin Lutheran * Final L, 3-1
 
August
Fri. 31 vs. Geneva @ Virginia Beach, Va. Final L, 3-0
  Virginia Wesleyan Invitational
  vs. Randolph-Macon @ Virginia Beach, Va. Final L, 3-0
  Virginia Wesleyan Invitational
 
September
Sat. 1 vs. Widener @ Virginia Beach, Va. Final L, 3-0
  Virginia Wesleyan Invitational
  vs. St. Mary's (Md.) @ Virginia Beach, Va. Final L, 3-0
  Virginia Wesleyan Invitational
Fri. 7 vs. Caltech @ Milwaukee, Wis. Final W, 3-2
  MSOE Invitational
  vs. UW-Platteville @ Milwaukee, Wis. Final L, 3-0
  MSOE Invitational
Sat. 8 vs. UW-River Falls @ Milwaukee, Wis. Final L, 3-1
  MSOE Invitational
  vs. Maranatha @ Milwaukee, Wis. Final L, 3-0
  MSOE Invitational
Tue. 11 at Lake Forest Final L, 3-1
Wed. 12 vs. Edgewood * Final L, 3-0
Fri. 14 vs. Carleton @ St. Paul, Minn. Final L, 3-0
  Macalester Invitational
  vs. Grinnell @ St. Paul, Minn. Final L, 3-1
  Macalester Invitational
Sat. 15 vs. Trinity Bible (N.D.) @ St. Paul, Minn. Final W, 3-0
  Macalester Invitational
  at Macalester Final L, 3-0
  Macalester Invitational
Tue. 18 vs. Lakeland * Final L, 3-0
Sat. 22 at Concordia Chicago * Final L, 3-0
  Concordia Chicago Tri-Match
  vs. Lake Forest @ River Forest, Ill. Final L, 3-0
  Concordia Chicago Tri-Match
Fri. 28 at Concordia Wisconsin * Final L, 3-0
Sat. 29 at Wisconsin Lutheran * Final L, 3-0
 
October
Tue. 2 vs. Marian * Final L, 3-1
Fri. 5 vs. Aurora * Final L, 3-0
Sat. 6 vs. Benedictine * Final L, 3-1
  Homecoming
Fri. 12 at Dominican * Final L, 3-1
Sat. 13 at Maranatha Final L, 3-0
Tue. 16 at MSOE * Final L, 3-0
Fri. 19 vs. Illinois Tech * Final L, 3-0
  Senior Day
Sat. 20 at Mount Mary Final W, 3-2
Wed. 24 at Rockford * Final W, 3-0
Fri. 26 at Dubuque Final L, 3-0
  at Loras Final L, 3-1
 
August
Fri. 30 vs. Olivet @ Beloit, Wis. Final L, 3-0
  Beloit 'Buc Blast' Tournament
  vs. Kalamazoo @ Beloit, Wis. Final L, 3-0
  Beloit 'Buc Blast' Tournament
Sat. 31 vs. Crown (Minn.) Final L, 3-1
  Reiman Gymnasium
 
September
Fri. 6 vs. Lake Forest Final L, 3-0
  Reiman Gymnasium
  vs. Wheaton (Ill.) Final L, 3-0
  Reiman Gymnasium
Sat. 7 vs. Benedictine Final L, 3-0
  Reiman Gymnasium
  vs. Augustana (Ill.) Final L, 3-0
  Reiman Gymnasium
Wed. 11 vs. Mount Mary Final W, 3-0
  Reiman Gymnasium
Wed. 18 at Edgewood * Final L, 3-0
  Madison, Wis.
Fri. 20 at Grinnell Final L, 3-0
  Central/Grinnell Invitational
  vs. Simpson @ Grinnell, Iowa Final L, 3-0
  Central/Grinnell Invitational
Sat. 21 at Central (Iowa) Final L, 3-0
  Central/Grinnell Invitational
  vs. Bethel (Minn.) @ Pella, Iowa Final L, 3-0
  Central/Grinnell Invitational
Tue. 24 at Lakeland * Final L, 3-0
  Plymouth, Wis.
Sat. 28 vs. Concordia Chicago * Final L, 3-0
  Reiman Gymnasium
 
October
Tue. 1 at St. Norbert Final L, 3-1
  De Pere, Wis.
Fri. 4 vs. Concordia Wisconsin * Final L, 3-0
  Reiman Gymnasium
Sat. 5 vs. Wisconsin Lutheran * Final L, 3-0
  Reiman Gymnasium
Tue. 8 at Marian * Final L, 3-0
  Fond du Lac, Wis.
Fri. 11 at Aurora * Final L, 3-0
  Aurora, Ill.
Sat. 12 at Benedictine * Final L, 3-0
  Lisle, Ill.
Tue. 15 vs. Lake Forest Final L, 3-0
  Reiman Gymnasium
Fri. 18 vs. Dominican * Final L, 3-0
  Reiman Gymnasium
Sat. 19 vs. Maranatha 10:00 AM CDT
  Reiman Gymnasium
Tue. 22 vs. MSOE * 7:00 PM CDT
  Reiman Gymnasium
Fri. 25 at Illinois Tech * 7:00 PM CDT
  Chicago, Ill.
Wed. 30 vs. Rockford * 7:30 PM CDT
  Reiman Gymnasium
* Conference
Bold team: Home event